Blog

Aké sú rozdiely medzi triedami LED grow žiaroviek BASIC a PROFI?

31.12.2018

Neviete si rady s výberom LED žiarovky pre Vaše rastliny? Pýtate sa aká je to žiarovka s označením BASIC a PROFI? Čo toto označenie vôbec znamená, aký je medzi nimi rozdiel a ktorú z nich použiť?Prečo práve naše LED svietidlá pre rastliny od značky HIBRIGHT-GROW?

31.12.2018

Aj v dnešnej dobe existuje stále veľa mýtov o moderných LED Grow svietidlách, ktoré sú obzvlášť dobre zakorenené v mysliach mnohých súčasných pestovateľov rastlín. A tak, v záujme pravdy, objektivity a pre lepšie záhradníctvo, objasníme tieto mýty či predsudky.

Úspora energie použitím LED žiaroviek v byte/rodinnom dome

31.12.2018

V tomto článku porovnáme klasické 40W žiarovky a ich alternatívu - úsporné 4W LED žiarovky.V krajinách Európskej únie od septembra končia halogénové žiarovky

31.12.2018

V tomto článku sa dočítate o  prechode na energeticky efektívnejšie LED osvetlenie, čo má za následok  zákaz výroby a dovozu halogénových žiaroviek.

Teplota farby svetla ako dôležitý parameter pri výbere LED osvetlenia

10.01.2019

Pri výbere farby Vášho osvetlenia je potrebné uvedomiť si, že biela farba nie je len jedna a tvorí ju niekoľko rozličných odtieňov, ktoré sú pri výbere toho správneho osvetlenia do Vašej domácnosti kľúčové.


Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)