Doprava a platba


Kuriérska spoločnosť GEIS alebo TOPTRANS:


Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 24 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Doručovací čas kuriéra je v priebehu dňa od 9:00 do 18:00 hod. Presnejší čas doručenia Vašej objednávky je možné dohodnúť priamo s rozvozovým vodičom kuriérskej spoločnosti. Ten Vám vopred zašle SMS o svojom príchode k Vám. Vy ho obratom môžete kontaktovať a dohodnúť s ním presnejší čas doručenia či zmenu dodacej adresy podľa Vašich potrieb. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.


Cena za dopravu:

Kuriér GEIS / TOPTRANS - platba na dobierku pri prevzatí: 3,60€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)

Kuriér GEIS / TOPTRANS - platba bankovým prevodom vopred: 3,20€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)

Kuriér GEIS / TOPTRANS - platba kartou online: 3,20€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)

     

SLOVENSKÁ POŠTA:

Zásielka Vám bude doručená do 48 hodín od jej odoslania. Tovar si následne môžete vyzdvihnúť na najbližšej pobočke Slovenskej pošty príslušnej k Vašej dodacej adrese. 


Cena za dopravu:

Slovenská pošta, 1. trieda -platba na dobierku: 3,20 € s DPH  (doručenie objednávky do 48 hodín od jej odoslania)

Slovenská pošta, 1. trieda -platba vopred na náš bankový účet: 2,50€ € s DPH (doručenie objednávky do 48 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)

Slovenská pošta, 1. trieda - platba kartou online: 2,50€ s DPH (doručenie objednávky do 48 hodín od jej odoslania)


OSOBNÝ ODBER:

V prípade záujmu o osobný odber je možné tovar vyzdvihnúť osobne v čase od 8:00 - 16:00 hod. (pondelok-piatok) v Oščadnici na adrese nášho skladu:

MK Tech Trade, s. r. o., Oščadnica 32, 023 01 Oščadnica (okres Čadca)

Tovar nie je možné nakúpiť priamo na našom sklade, nakoľko tu nemáme zriadenú kamennú predajňu. Možný je však osobný odber už vopred vybavených objednávok. O možnosti prevzatia Vášho tovaru budete vopred informovaní prostredníctvom EMAILU alebo SMS správy. Tovar je uhradený v hotovosti na odbernom mieste. Nie je možné tovar uhradiť platobnou kartou. 

Ostatné objednávky budú doručené prostredníctvom doručovacích spoločností.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.