O nás

Spoločnosť MK Tech Trade, s. r. o., ako vlastník e-shopu a kamennej predajne TopLED.sk, je špecializovaný dodávateľ tých najmodernejších LED technológií (veľkoobchod + maloobchod).

Pôsobíme v širokej oblasti dodávky osvetlenia do interiéru, exteriéru, dekoračného osvetlenia, dodávky verejného osvetlenia pre mestá a obce, predaja LED zariadení a poradenstva v oblasti LED technológií a montáži.

Dokonalý zákaznícky servis, ochotný a ústretový prístup našich pracovníkov, férové ceny a vysoká kvalita LED produktov nás dostali na TOP miesta medzi špecializovaných predajcov. Všetky naše produkty nielen predávame, ale aj dlhodobo testujeme a výrobcov si spoľahlivo vyberáme!

Už niekoľko rokov si budujeme nadštandardné vzťahy medzi vybranými výrobcami svetových značiek, zúčastňujeme sa najmodernejších veľtrhov či výstav, vďaka ktoré nám taktiež pomáhajú byť stále o krok vpred... Nielen naše práce, skúsenosti a referencie, ale predovšetkým tisícky spokojných zákazníkov po celej Slovenskej a Českej republike hovoria za to, že tu ste so svojim nákupom na tom správnom mieste :-)

Partnerský eshop - www.NajPalmy.sk

Záhradné centrum Oščadnica:  pestovanie, poradenstvo a predaj mrazuvzdorných exotických rastlín s hlavným zameraním na palmy