Doprava a platba

Kuriérska spoločnosť TOPTRANS:

Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 24 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Doručovací čas kuriéra je v priebehu dňa od 9:00 do 18:00 hod. Presnejší čas doručenia Vašej objednávky je možné dohodnúť priamo s rozvozovým vodičom kuriérskej spoločnosti. Ten Vám vopred zašle SMS o svojom príchode k Vám. Vy ho obratom môžete kontaktovať a dohodnúť s ním presnejší čas doručenia či zmenu dodacej adresy podľa Vašich potrieb. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.

Cena za dopravu:

Kuriér TOPTRANS - platba na dobierku pri prevzatí: 3,30€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)

Kuriér TOPTRANS - platba bankovým prevodom vopred: 2,80€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)Slovenská pošta:

Zásielka Vám bude doručená do 48 hodín od jej odoslania. Tovar si následne môžete vyzdvihnúť na najbližšej pobočke Slovenskej pošty príslušnej k Vašej dodacej adrese. 

Cena za dopravu:

Slovenská pošta, 1. trieda - platba na dobierku: 2,90€ s DPH  (doručenie objednávky do 48 hodín od jej odoslania)

Slovenská pošta, 1. trieda - platba vopred na náš bankový účet: 2€ s DPH (doručenie objednávky do 48 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)Osobný odber:

V prípade záujmu o osobný odber je možné tovar vyzdvihnúť osobne v čase od 9:00 - 20:00 hod., každý deň priamo v našej kamennej predajni na adrese:

Námestie Andreja Hlinku, 010 01 Žilina, obchodné centrum Mirage, mínus 2. poschodie (vedľa predajne RESERVED)

O možnosti prevzatia Vášho tovaru budete vopred informovaní prostredníctvom EMAILU alebo SMS správy.