Doprava a platba


Kuriérska spoločnosť GEIS:


Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 24 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Doručovací čas kuriéra je v priebehu dňa od 9:00 do 18:00 hod. Presnejší čas doručenia Vašej objednávky je možné dohodnúť priamo s rozvozovým vodičom kuriérskej spoločnosti. Ten Vám vopred zašle SMS o svojom príchode k Vám. Vy ho obratom môžete kontaktovať a dohodnúť s ním presnejší čas doručenia či zmenu dodacej adresy podľa Vašich potrieb. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.


Cena za dopravu:

Kuriér GEIS - platba na dobierku pri prevzatí: 3,50€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)

Kuriér GEIS - platba bankovým prevodom vopred: 3,00 € s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)Slovenská pošta:

Zásielka Vám bude doručená do 48 hodín od jej odoslania. Tovar si následne môžete vyzdvihnúť na najbližšej pobočke Slovenskej pošty príslušnej k Vašej dodacej adrese. 


Cena za dopravu:

Slovenská pošta, 1. trieda - platba na dobierku: 3,20 € s DPH  (doručenie objednávky do 48 hodín od jej odoslania)

Slovenská pošta, 1. trieda - platba vopred na náš bankový účet: 2 € s DPH (doručenie objednávky do 48 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)

Osobný odber:

V prípade záujmu o osobný odber je možné tovar vyzdvihnúť osobne v čase od 9:00 - 17:00 hod. (pondelok-piatok) v Oščadnici - Garden centrum ZAHRADNICI.SK (pod Oščadnicou pri kruhovom objazde).

O možnosti prevzatia Vášho tovaru budete vopred informovaní prostredníctvom EMAILU alebo SMS správy.