Veľkoobchod

  
Naštartujte s nami svoj vlastný biznis, alebo doplňte sortiment vo Vašom obchode tovarom tej najvyššej kvality. Ponúkame Vám možnosť v oblasti veľkoobchodnej spolupráce.

Naša firma si vybudovala stabilné postavenie na Slovenskom trhu a náš tovar každodenne putuje do rúk maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a mnohým ďalším veľkoobchodným odberateľom. Zúčastňujeme sa svetových výstav a sme v neustálom kontakte s vybranými dodávateľmi najmodernejších LED technológii tej najvyššej kvality. Zabezpečujeme dodávky verejného a dekoračného osvetlenia pre mestá a obce.

Využite naše skvelé veľkoobchodné ceny a vyberte si zo sortimentu, ktorý neustále rozširujeme, sklad pravidelne dopĺňame a počet kusov jednotlivých produktov navyšujeme. Väčšinu produktov dostupných skladom expresne expedujeme do 24 hodín priamo k Vám!  Každému zákazníkovi ponúkame vždy ústretový a osobitný prístup. Našou snahou je vždy zabezpečiť tú najvýhodnejšiu cenovú ponuku ušitú na mieru. Stálych a verných zákazníkov pravidelne a radi odmeňujeme, prekvapujeme a v spolupráci s nami prinášame neustále rôzne výhody. Porovnávací portál HEUREKA nám udelil prestížny certifikát s piatimi hviezdičkami: "Overené zákazníkmi" a recenzie od zákazníkov hovoria za nás.

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAMI:

- najmodernejší a široký sortiment LED produktov tej najvyššej kvality
- rýchle a spoľahlivé služby
- výhodné ceny produktov a dopravy
- expresné vybavenie a vyexpedovanie objednávky
- rýchla a bezpečná doprava tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti priamo k Vám
- osobitný prístup ku každému zákazníkovi 
- naši pracovníci sú Vám neustále k dispozícii a radi Vám poskytnú potrebné poradenstvo
- rýchly a pohodlný nákup prostredníctvom internetového obchodu z pohodlia Vášho domova či kancelárie
- vybavenie nadštandardných požiadaviek a objednávok

V prípade záujmu či akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť na telefónnom čísle: 0918 515 967 - veľkoobchod