Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM!
Trubica je už samostatné svietidlo, určené na priame zapojenie do siete - nie je teda potrebné dokupovať iné svietidla pre jej montáž!


Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové LED trubice stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 
Vode odolná LED trubica pre rast rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastlín v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických žiariviek, rastová LED trubica obsahuje špeciálne slabo ružové čipy. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Vďaka ochrannému krytiu IP65 je odolný voči prachu a vode, preto ho možno nainštalovať aj v miestach, kde sa vlhkosti nevyhneme. Ďalšou výhodou je pevný a kvalitný plast, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
Nevyžaruje škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je optimálnych 160°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum...
Zapojenie a inštalácia LED trubíc je veľmi jednoduchá a rýchla.


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Druh: LED trubica pre rast rastlín

Výkon: 10W

Farba svetla: slabo ružová

Uhol svietenia: 160°

Typ LED čipov: SMD 2835

Počet LED čipov: 48 ks

Dĺžka trubice: 60 cm

Ochrana IP: IP65

Napájanie: AC:100-240V 50~60Hz

CRI:RA>72

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROWPOZNÁMKA: Led trubica je už samostatným svietidlom, balenie obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete a s vypínačom, pre pohodlné ovládanie Vášho osvetlenia.


VIACERÉ LED GROW TRUBICE MOŽNO BEZ PROBLÉMOV SPÁJAŤ DOKOPY PROSTREDNÍCTVOM TÝCHTO KONEKTOROV:

Spojka slúžiaca na spojenie viacerých svietidiel do jednej série


PRE JEDNODUCHŠIU MONTÁŽ SVIETIDLA ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Montážna úchytka pre LED trubicu


KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A


PREČÍTAJTE SI: Pestovanie priesad rastlín pod UMELÝM OSVETLENÍM pomocou LED GROW TRUBÍC

LED GROW trubica pre rast rastlín, 10W, 60 cm, plné spektrum slabo ružová

  • Výrobca: HIBRIGHT
  • Kód produktu: 634
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 22,00€

  • Bez DPH: 18,33€

Výpočet ročnej úspory oproti klasickému produktuKlasický produkt:0,00
LED produkt:0,00
Ušetríte:0,00