🚨 Ku každej objednávke nad 20 € užitočný darček ZDARMA 🚨

LED GROW trubica pre kaktusy a sukulenty, 18W, 120 cm, plné spektrum ružovo-fialová

LED GROW trubica pre kaktusy a sukulenty, 18W, 120 cm, plné spektrum ružovo-fialová

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 641
Dostupnosť: Vypredané
  • 39,90€

  • Bez DPH: 33,25€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

 

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM!
Trubica je už samostatné svietidlo, určené na priame zapojenie do siete - nie je teda potrebné dokupovať iné svietidla pre jej montáž!

 

Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania kaktusov a sukulentov! Kaktusy vyžadujú dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové LED trubice stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

Vodeodolná LED trubica pre rast sukulentov je dokonalým riešením pri podpore ich rastu v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických žiariviek, rastová LED trubica obsahuje špeciálne slabo ružové a modré čipy , ktorých rozloženie je v pomere 5:1 (ružová ,biela), 5:1 (ružová, modrá). Ružové podporujú rast a modré diódy kvitnutie. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Vďaka ochrannému krytiu IP65 je odolný voči prachu a vode, preto ho možno nainštalovať aj v miestach, kde sa vlhkosti nevyhneme. Ďalšou výhodou je pevný a kvalitný plast, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
Nevyžaruje škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je optimálnych 160°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED trubíc je veľmi jednoduchá a rýchla.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druhšpeciálna LED trubica pre rast kaktusov a sukulentov

Výkon: 18W

Farba svetla: ružovo-fialová

Uhol svietenia: 160°

Typ LED čipov: SMD 2835

Počet LED čipov: 96 ks

Dĺžka trubice: 120 cm

Pomer farby svetla: 9:1 (ružová, fialová) atď

Ochrana IP: IP65

Napájanie: AC:100-240V 50~60Hz

CRI: RA>72

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO

Životnosť: do 50 000 hodín

 

POZNÁMKA: Led trubica je už samostatným svietidlom, balenie obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete a s vypínačom, pre pohodlné ovládanie Vášho osvetlenia.

 

VIACERÉ LED GROW TRUBICE MOŽNO BEZ PROBLÉMOV SPÁJAŤ DOKOPY PROSTREDNÍCTVOM TÝCHTO KONEKTOROV:

Spojka slúžiaca na spojenie viacerých svietidiel do jednej série

PRE JEDNODUCHŠIU MONTÁŽ SVIETIDLA ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Montážna úchytka pre LED trubicu

KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A

 

PREČÍTAJTE SI: Pestovanie priesad rastlín pod UMELÝM OSVETLENÍM pomocou LED GROW TRUBÍC