🚨 Ku každej objednávke nad 20 € užitočný darček ZDARMA 🚨

PROFI LED REFLEKTOR pre všetky rastliny, 50W, 220 V, ružová

PROFI LED REFLEKTOR pre všetky rastliny, 50W, 220 V, ružová

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 749
Dostupnosť: Vypredané
  • 51,90€

  • Bez DPH: 43,25€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM!
Reflektor je už samostatné svietidlo, určené na priame zapojenie do siete - nie je teda potrebné dokupovať iné svietidla pre jej montáž!
Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové svetlá stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 
LED reflektor pre rast rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastlín v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických žiariviek, LED panel obsahuje špeciálne čipy plného spektra, ktoré podporujú rast a  kvitnutie. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy.  Ďalšou výhodou je pevný a kvalitný plast s hliníkom, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
Uhol svietenia je optimálnych 160°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum.Zapojenie a inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla.
 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druh: LED reflektor

Výkon: 50 W

Farba svetla: ružová

Uhol svietenia: 160°

Typ: HB-GL50W

Počet LED čipov: 1 ks

Rozmer: 210 x 200 x 20 mm

Ochrana IP: IP30

Napájanie: AC: 85-265V : 50~60Hz

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO

Životnosť: do 50 000 hodín

 

Balenie obsahuje: 

1x LED GROW  REFLEKTOR pre rast rastlín, 50 W, 220 V
1x Návod na obsluhu v slovenskom jazyku
1x držiak na zavesenie panelu
1x napájacia šnúra
 

POZNÁMKA: Led panel je už samostatným svietidlom, balenie obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre pohodlné ovládanie Vášho osvetlenia.

KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A

PREČÍTAJTE SI: LED GROW panel - nové inovatívne osvetlenie pre rast rastlín!