LED pásik pre rast rastlín, SMD 5050, 5m, 60 led/m, 14,4W/m vodotesný pás

LED pásik pre rast rastlín, SMD 5050, 5m, 60 led/m, 14,4W/m vodotesný pás

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 408
Dostupnosť: Vypredané
  • 28,96€

  • Bez DPH: 24,13€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové LED pásiky stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. Vodeodolný LED pásik pre rast rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastlín v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.

Na rozdiel od klasických LED pásov, rastový LED pásik obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v pomere 4:1. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Vďaka ochrannému krytiu IP65 je odolný voči prachu a vode, preto ho možno nainštalovať aj v miestach, kde sa vlhkosti nevyhneme.

Nevyžaruje škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je optimálnych 120°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Pre jednoduchšiu montáž Vám pomôže samolepiaca páska, ktorá je umiestnená po celej spodnej dĺžke pásu. V prípade potreby si môžete pásik rozdeliť na menšie časti, ktoré však treba strihať iba na vyznačených miestach, a to každých 10 cm. Pokiaľ by ste strihali na zlom mieste, mohli by ste pás trvalo poškodiť.

Technické parametre:

Príkon: 14,4W/m

Napájanie: DC 12V

Počet SMD čipov na 1m: 60

Typ LE D čipov: SMD 5050

Rozloženie LED: 4xčervená + 1xmodrá

Uhol svietenia: 120°

Farba svetla: modrá, červená

Rozmery: 10 x 2,4 x 5000 mm

Krytie: IP65 – vodeodolný

Použitie: interiér, exteriér

Stmievateľnosť: stmievateľné

Životnosť: do 50 000 hodín

BALENIE OBSAHUJE:

1x 5m kotúč LED pásik pre rast rastlín

 

PRE KOMPLETNÚ INŠTALÁCIU ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Kvalitný sieťový napájací adaptér 12V/60W značky SAGEMCOM

DC konektor SAMICA pre spojenie LED pásika a napájacieho adaptéra

 

KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A