PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny, 100W, 220V, sunlight+red

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny, 100W, 220V, sunlight+red

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 838
Dostupnosť: Vypredané
  • 84,00€

  • Bez DPH: 70,00€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM!
Panel je už samostatné svietidlo, určené na priame zapojenie do siete - nie je teda potrebné dokupovať iné svietidla pre jej montáž!

 

Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové LED trubice stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

LED panel pre rast rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastlín v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických žiariviek, LED panel obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v pomere 4:1. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy.  Ďalšou výhodou je pevný a kvalitný plast, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
Uhol svietenia je optimálnych 160°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum...
Zapojenie a inštalácia LED panelov je veľmi jednoduchá a rýchla.
Tento typ najnovšieho LED GROW osvetlenia pre rastliny disponuje aj diódami s tlmeným UV žiarením (ultrafialové)  a IR žiarením (infračervené). 

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druh: LED panel

Výkon: 100W

Farba svetla: žltá (denné svetlo), červená

Uhol svietenia: 160°

Typ LED čipov: SMD 2835

Chladenie:  NIE

Počet LED čipov: 182 ks

Rozmer: 300*300*20 mm

Pomer farby svetla: 24x červené diódy, 82x teplá biela 3000K, 72x studená biela 5000K, 2xUV, 2x IR

Ochrana IP: IP44

Napájanie: AC: 85-265V, 50~60Hz

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO

Životnosť: do 50 000 hodín

VýrobcaHIBRIGHT-GROW

 

Balenie obsahuje: 

1x LED GROW  panel pre rast rastlín, 100W, 220V
1x držiak na zavesenie panelu
1x napájacia šnúra

 

POZNÁMKA: Led panel je už samostatným svietidlom, balenie obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre pohodlné ovládanie Vášho osvetlenia.

KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A

PREČÍTAJTE SI: LED GROW panel - nové inovatívne osvetlenie pre rast rastlín!