PROFI LED trubicová lampa na všetky rastliny, 18W, dvojramenná

PROFI LED trubicová lampa na všetky rastliny, 18W, dvojramenná

Kód produktu: 485
Dostupnosť: Vypredané
  • 40,90€

  • Bez DPH: 34,08€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM! - prostredníctvom LED svietidiel pre rastliny! Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

Praktická dvojramenná PROFI LED lampa pre rast a pestovanie rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, toto svietidlo pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom a pomere, ktorý vytvára plné spektrum svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED lampy je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED svietidla je veľmi jednoduchá a rýchla.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druhdvojramenná LED trubicová lampa s duálnym vypínačom a pevne zabudovanými trubicami pre rast a pestovanie rastlín

Výkon jednej LED trubice: 9W

Materiál lampy a žiaroviek: hliník s kvalitným anti abrazívnym povrchom, ktorý spoľahlivo chladí LED čipy, čím predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť

Telo lampy: flexibilné a ľahko ohýbateľné dve ramená, prostredníctvom ktorých možno svietidlo nasmerovať na Vami požadované miesta či rastliny

Farba svetla: červeno-modrá (plné spektrum podporujúci rast aj kvitnutie rastlín)

Uhol svietenia jednej žiarovky: 160°

Priemerný tok svetla oboch žiaroviek: 600 lumenov

Typ LED čipov: SMD 2835 PROFI LED

Pomer farby svetla: červená/modrá

Ochrana IP: IP44

Napájanie: 220V

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO 

Montáž: montážny štipec pre jednoduché upevnenie svietidla prakticky kdekoľvek

Dvojitý vypínač: ÁNO (možnosť samostatného ovládania oboch svietidiel podľa Vašich potrieb)

Životnosť: do 50 000 hodín

Dĺžka jednej trubice: 25 cm

 

Dĺžka ohybného ramena lampy: 28 cm
BALENIE OBSAHUJE:
1x hliníkové PROFI LED svietidlo dvojramenné
2x na pevno zabudovaná hliníková LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín s výkonom 18W

POZNÁMKALED trubice sú vo svietidle pevne zabudované a nie je možné ich nahrádzať inými žiarovkami

KU GROW SVIETIDLÁM ODPORÚČAME DOKÚPIŤ:

Časovač - mechanická spínacia zásuvka 15FD/3A

Ukážka pestovania sadeníc paliem a sukulentov, ktorým prisviecovanie v interiéri zásadne napomáha k lepšiemu rastu, zdravej farbe a celkovej kondícií pestovaných rastliniek: