PROFI LED žiarovka pre všetky rastliny 6W, E27, High-power+, ružová

PROFI LED žiarovka pre všetky rastliny 6W, E27, High-power+, ružová

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 752
Dostupnosť: Vypredané
  • 14,90€

  • Bez DPH: 12,42€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM! - prostredníctvom LED žiaroviek pre rastliny! Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

Praktická PROFI LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín s výkonnými LED čipmi HIGH-power+ je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, v skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, táto LED žiarovka pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne ružové čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom pomere, ktorý vytvára plné spektrum svetla. Diódy podporujú rast a kvitnutie. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED žiarovky je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie. Anti-abrazívny hliníkový povrch zabezpečuje spoľahlivé chladenie LED diód, čo predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť. LED čipy sú kryté čírim sklom, ktoré ich chráni pred možnou vlhkosťou, prachom a akýmkoľvek možným poškodením.
LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED žiarovky pre rastliny je veľmi jednoduchá a rýchla.
 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druhbodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v hliníkovom prevedení

Technológia: LED grow osvetlenie

Výkon žiarovky: 6W

Materiál lampy a žiarovky: hliník s kvalitným anti-abrazívnym povrchom, ktorý spoľahlivo chladí LED čipy, čím predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť

Farba svetla: ružová (plné spektrum podporujúci rast aj kvitnutie rastlín)

Uhol svietenia: 60°

Priemerný tok svetla: 550-600 lumenov

Typ LED čipov: HIGH-POWER+ PROFI LED

Počet LED čipov: 28ks

Priemer LED žiarovky: 5cm

Rozmery: výška 6,8cm

Pätica/závit: hrubý závit E27

Ochrana IP: IP44

Napájanie: AC85-265V

Stmievateľná: NIE

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROW

 

BALENIE OBSAHUJE:

1x hliníková PROFI LED žiarovka HB-GS6W

OSVETLENÁ PLOCHA PRI UMIESTNENÍ LED GROW ŽIAROVKY:
Vo výške 0,3 až 0,7m nad pestovanou rastlinou je osvetlená plocha +- 0,2 až 0,5m2PREČÍTAJTE SI: Aké sú rozdiely medzi triedami LED grow žiaroviek BASIC a PROFI?