PROFI LED GROW žiarovka pre všetky rastliny 27W, E27, High-power+, IP65, ružovo-modrá

PROFI LED GROW žiarovka pre všetky rastliny 27W, E27, High-power+, IP65, ružovo-modrá

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 847
Dostupnosť: Vypredané
  • 34,90€

  • Bez DPH: 29,08€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM! - prostredníctvom LED žiaroviek pre rastliny! Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

Praktická PROFI LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín s výkonnými LED čipmi HIGH-power+ je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, v skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.

Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, táto LED žiarovka pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom pomere, ktorý vytvára plné spektrum svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED žiarovky je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie. Anti-abrazívny hliníkový povrch zabezpečuje spoľahlivé chladenie LED diód, čo predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť. LED čipy sú kryté čírim sklom, ktoré ich chráni pred možnou vlhkosťou, prachom a akýmkoľvek možným poškodením.

LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED žiarovky pre rastliny je veľmi jednoduchá a rýchla.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druh: bodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v hliníkovom prevedení

Technológia: LED GROW osvetlenie

Výkon žiarovky: 27 W

Materiál lampy a žiarovky: hliník s kvalitným anti-abrazívnym povrchom, ktorý spoľahlivo chladí LED čipy, čím predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť

Farba svetla: ružovo-modrá

Uhol svietenia: 120°

Typ LED čipov: HIGH-POWER+ PROFI LED

Rozmery: 122*122*126mm

Pätica/závit: hrubý závit E27

Pomer farby svetla: červená/modrá

Ochrana IP: IP65

Napájanie:  AC85-265, 50/60HZ

Stmievateľná: NIE

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROW

BALENIE OBSAHUJE:

1x hliníková PROFI LED žiarovka HB-GS27W

 

OSVETLENÁ PLOCHA PRI UMIESTNENÍ LED GROW ŽIAROVKY:

Vo výške 0,7 až 1,5 m nad pestovanou rastlinou je osvetlená plocha +- 4m2

 

PREČÍTAJTE SI: Aké sú rozdiely medzi triedami LED grow žiaroviek BASIC a PROFI?