PROFI LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny, sunlight+red, 18W, trojramenná

PROFI LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny, sunlight+red, 18W, trojramenná

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 849
Dostupnosť: Vypredané
  • 44,90€

  • Bez DPH: 37,42€
Vypredané
Pri nákupe nad 50 € od nás získate
Dopravu zdarma
Darček

Charakteristika:

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM! - prostredníctvom LED svietidiel pre rastliny! Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 

Praktická dvojramenná PROFI LED lampa pre rast a pestovanie rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.

Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, toto svietidlo pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne žlté a červené čipy plného spektra. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED lampy je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.

LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED svietidla je veľmi jednoduchá a rýchla.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druh: dvojramenná LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom 

Funkcie: časovač (4h, 8h, 12h), stmievač (na pridanie a zníženie jasu žiaroviek), vypnutie/zapnutie (možnosť samostatného zapnutia červeného a sunlight spektra)

Výkon: 18W

Telo lampy: flexibilné a ľahko ohýbateľné 3 ramená, prostredníctvom ktorých možno svietidlo nasmerovať na Vami požadované miesta či rastliny

Farba svetla: žltá - denné svetlo (plné spektrum - podporujúce rast aj kvitnutie rastlín), červená (podporujú kvitnutie)

Uhol svietenia jednej žiarovky: 60°

Počet čipov: 216 ks (144x sunlight, 72x červená)

Typ LED čipov: SMD 2835 PROFI LED

Ochrana IP: IP20

Napájanie: DC12V 2A

Prívodný kábel: ÁNO 

Montáž: montážny štipec pre jednoduché upevnenie svietidla prakticky kdekoľvek

Vypínač: ÁNO 

Životnosť: do 50 000 hodín

BALENIE OBSAHUJE:

1x hliníkové PROFI LED svietidlo dvojramenné HB-GT10

POZNÁMKA: LED svetlá sú vo svietidle pevne zabudované a nie je možné ich nahrádzať inými svietidlami