O nás

Naša spoločnosť  je už stálym článkom Slovenského trhu v oblasti led techológií a modernizácie zastaralých systémov.

Sme mladý dynamický kolektív a  pôsobíme v širokej oblasti dodávky osvetlenia do interiéru, exteriéru, dekoračného osvetlenia, dodávky verejného osvetlenia pre mestá a obce, predaja LED zariadení a poradenstva v oblasti LED technológií a montáži. Stále hľadáme nové riešenia šetrenia energie a našej planéty znížením nákladov a znečistenia. Posledné roky sme sa začali intenzívne zaoberať a špecializovať na  testovanie a predaj umelého LED GROW osvetlenia, ktoré pozitívne vplýva na rast rastlín aj v tých najtmavších kútoch. Svietidlá vlastnoručne skúšame a testujeme v našom Záhradnom centre, kde ich využívame na pestovanie sadeníc a prisvecovanie počas zimy. 

Našim stálym klientom ponúkame dokonalý zákaznícky servis, ochotný a ústretový prístup našich pracovníkov, férové ceny a vysokú kvalitu LED produktov ,ktoré nás dostali na TOP miesta medzi špecializovaných predajcov. Počas našej dlhej praxe sme získali niekoľko ocenení, ale najviac si vážime ocenenie od predajného portálu HEUREKA, ktorý nám udelil označenie OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI.  Pozitívne ohlasy a príjemné slová nás posúvajú v našej práci stále ďalej a ďalej..

 

Už niekoľko rokov si budujeme nadštandardné vzťahy medzi vybranými výrobcami svetových značiek, zúčastňujeme sa najmodernejších veľtrhov či výstav, ktoré nám taktiež pomáhajú byť stále o krok vpred... Nielen naše práce, skúsenosti a referencie, ale predovšetkým tisícky spokojných zákazníkov po celej Slovenskej a Českej republike hovoria za to, že tu ste na  správnom mieste :-)


V prípade záujmu realizujeme aj zastupovanie firiem v oblasti obchodu a služieb. Sme schopní zákazku prevziať na seba, ručiť za ňu, dohodnúť si s konkrétnym subjektom zmluvné podmienky a činnosti od Vás prevziať ako subdodávku. Taktiež je možnosť zastupovať vašu firmu na trhu pri predaji tovaru alebo služieb tak, že na to použijeme našich obchodných zástupcov za dohodnutú províziu z prevedenej a uskutočnenej zákazky, alebo predaja.

Partnerský eshop - www.NAJPALMY.sk     

Partnerský eshopwww.ZAHRADNICI.sk 

Záhradné centrum Oščadnica:  pestovanie, poradenstvo a predaj mrazuvzdorných exotických rastlín s hlavným zameraním na palmy